Для батьків майбутніх першокласників

Головна » Для батьків майбутніх першокласників

В перший клас – у першу школу
    Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, перших радощів, відкриттів. Початкова школа - це фундамент шкільної освіти, від якого залежать знання і успіхи дитини у майбутньому житті.
    Щороку спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка гостинно запрошує шестирічних діток у «Школу майбутнього першокласника», мета якої організувати дітей у новому колективі і незвичній для них атмосфері, полегшити перехід від дитячого садка до школи, позитивно налаштувати малят до навчання. Водночас вчителі, знайомлячись  з дітьми, зможуть надати батькам індивідуальні консультації в рамках роботи консультпункту.
    Так, 24 січня 2015 року відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників та заняття для дітей. Епіграфом батьківських зборів стали слова Л.А.Касиля «Сім'я та школа - це берег та море. На березі дитина  робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається  море знань, а курс у цьому морі прокладає школа».
    Директор школи Р.П.Юр-Кирилюк щиро привітала батьків та запевнила їх у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини.
    З більш детальною інформацією про організацію та особливості навчання учнів перших класів за новим Державним стандартом у 2015 – 2016 н.р. виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратюк Л.В.
    Учителі початкових класів, які будуть працювати з першачками        (Корзун О.М., Могир Т.М., Дем’янюк О.В.), надали батькам практичні рекомендації щодо підготовки дітей до школи. За допомогою тестів дорослі перевірили свою готовність стати батьками першокласників. Досвідчені педагоги докладуть усіх зусиль, щоб сформувати особистість дитини, збагатити її духовний світ, виховати справжніх патріотів країни, яким жити в майбутньому суспільстві.
     Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої школи! Ми раді кожній дитині і кожній родині!
Тетяна Могир, Олена Корзун, Оксана Дем’янюк
      КОРИСНІ ПОРАДИ