Позашкільні заходи та конкурси

Головна » Позашкільні заходи та конкурси

Заступником директора з виховної роботи та практичним психологом 18.11.2020 року з нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в освітньому закладі для учнів 9-11 класів,було проведено круглий стіл на тему " Інтимне селфі в Інтернеті-жарт чи ризик?".

Свято до дня Соборності

22 січня 2020 року в освітньому закладі учнями 8-Б класу та класним керівником Чеканівською Т.І. проведено виховний захід до Дня Соборності України. На заході були присутні директор школи, яка привітала присутніх з святом, вчитель історії, яка повідомила історичні факти про акт злуки. Шкільний бібліотекар презентувала тематичну виставку книг з історії України. Завершив свято  флешмоб "Ланцюг єднання".

Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія. 13 грудня, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави. На зустрічах панував неповторний дух жартів та веселих пісень, лилася повноводною рікою мелодійна українська пісня, парубки силою мірялися, а дівчата, наче квіточки, мліли від задоволення приготування вареничків та вишивання.

Тож учні 9-Б класу спільно зі своїми класним керівником Савчук Іриною Цезарівною організували вечорниці, в яких було розкрито красу обряду. Учні виявили велике бажання відроджувати і оберігати народні звичаї, творити добре і мудре. Це було свято народної обрядовості та української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний танець, смачна калита – все дарувало радість. Але особливо були до смаку гарячі варенички, якими дівчата частували гостей. Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.

Майстер шеф в спеціалізованій школі №1 ім. Т.Г.Шевченка

Учасники проекту майстер шеф завітали до Козятинщини з благодійним проектом «Добре серце». Головною метою було вселити надію в серця учасників та гостей свята, що кожен може доклавши зусиль досягти бажаних вершин. Перш ніж демонструвати свої кулінарні здібності кулінари спільно з дітками школи інтернату ім.Підгорбунського розшукували заховані продукти по різних точках міста граючи в фуд-квест. А далі був сам майстер клас, де діти готували та презентували спільно з майстрами своєї справи, а все що у них вийшло дегустували присутні. Ну і звичайно ж за традиціями шоу на завершення відбулось голосування із визначенням кращої команди. Цього разу перемогла команда дівчат.

Свято європейської родини

15 травня у Спеціалізованій школі № 1 ім. Т.Г. Шевченка було проведено фестиваль до Дня Європи.

У фестивалі брали участь учнівські колективи 8- 10 класів.

Кожен класний колектив представляв обрану шляхом жеребкування країну Європи. 8-А клас - Молдова, 8-Б клас - Німеччина, 8-В клас – Польща,               9-А клас - Україна, 9-Б клас – Італія, 10-А клас –Франція та 10-Б клас – Іспанія.

Члени журі оцінювали роботу учасників за наступними критеріями:

-          представлення країни з використанням мультимедійної презентації (географічне положення, державна мова, державні символи, населення країни, відомі вчені, музиканти, співаки, політики);

-          демонстрація святкового і буденного національного костюму та його характеристика;

-          виконання відомої пісні або  національного танцю;

-          презентація національної страви.

Фестиваль закінчився нагородженням всіх учасників та класних керівників, які допомагали учням у створенні презентації, приготуванні страв та вболівали за своїх підопічних.

Всі учасники та глядачі отримали емоційне задоволення, мали піднесений настрій, що вплинуло на загальну атмосферу свята.