Позашкільні заходи та конкурси

Головна » Позашкільні заходи та конкурси

Майстер шеф в спеціалізованій школі №1 ім. Т.Г.Шевченка

Учасники проекту майстер шеф завітали до Козятинщини з благодійним проектом «Добре серце». Головною метою було вселити надію в серця учасників та гостей свята, що кожен може доклавши зусиль досягти бажаних вершин. Перш ніж демонструвати свої кулінарні здібності кулінари спільно з дітками школи інтернату ім.Підгорбунського розшукували заховані продукти по різних точках міста граючи в фуд-квест. А далі був сам майстер клас, де діти готували та презентували спільно з майстрами своєї справи, а все що у них вийшло дегустували присутні. Ну і звичайно ж за традиціями шоу на завершення відбулось голосування із визначенням кращої команди. Цього разу перемогла команда дівчат.

Свято європейської родини

15 травня у Спеціалізованій школі № 1 ім. Т.Г. Шевченка було проведено фестиваль до Дня Європи.

У фестивалі брали участь учнівські колективи 8- 10 класів.

Кожен класний колектив представляв обрану шляхом жеребкування країну Європи. 8-А клас - Молдова, 8-Б клас - Німеччина, 8-В клас – Польща,               9-А клас - Україна, 9-Б клас – Італія, 10-А клас –Франція та 10-Б клас – Іспанія.

Члени журі оцінювали роботу учасників за наступними критеріями:

-          представлення країни з використанням мультимедійної презентації (географічне положення, державна мова, державні символи, населення країни, відомі вчені, музиканти, співаки, політики);

-          демонстрація святкового і буденного національного костюму та його характеристика;

-          виконання відомої пісні або  національного танцю;

-          презентація національної страви.

Фестиваль закінчився нагородженням всіх учасників та класних керівників, які допомагали учням у створенні презентації, приготуванні страв та вболівали за своїх підопічних.

Всі учасники та глядачі отримали емоційне задоволення, мали піднесений настрій, що вплинуло на загальну атмосферу свята.