Конкурси

Головна » Конкурси

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

З метою виявлення та підтримки учнів, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування пізнавальних інтересів до природоохоронної діяльності, створення умов для творчої самореалізації учні 5-х класів закладу взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Пишаємося тим, що серед творчої молоді області два призових місць здобули учні школи:

І місце – Гунчак Анна, учениця 5-В класу (керівник Федонюк Л.М.) з роботою «Українська хустка: традиції та сучасність» у секції «Народознавство та краєзнавство»

ІІІ місце – Кособуцький В’ячеслав, учень 5-А класу (керівник Дзигар І.М.) з роботою «Найбільш «заразно» сміються хворі  грипом» у секції «Охорона здоров’я»

Вітаємо переможців! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!

Вітаємо!!! Кириндась Нікіта отримав почесне ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Eкo-Техно Україна 2020».

Конкурс проводився у два етапи:
– І етап (з 17 вересня до 27 грудня 2019 року) – реєстрація та заочний конкурс тез наукових досліджень;
– II етап (з 4 до 7 лютого 2020 року) – персональний постерний захист проектів.
Фінал «Техно Україна 2020» відбувся 7 лютого у рамках ІХ Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge.

Вітаємо!!! Креативна ідея, знання, досвід, кропітка праця, вдача і в результаті перемога: Кириндась Нікіта отримав диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі з ІТ та кіберспорту для дітей та молоді "ITalent" у номінації "ВЕБ Front-End". Було просто круто – панувала дружня атмосфера, було цікаво, роботи учасників суперові!!!