Вітаємо перможців XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

30 вересня 2020р. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України були оголошені підсумки XV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Горді тим, що серед переможців заключного етапу даного конкурсу є учениця 6-В класу нашого закладу освіти Гунчак Анна. Разом із своїм керівником, вчителем природознавства Федонюк Л.М. вони презентували дослідницько-експериментальну роботу «Українська хустка: традиції та сучасність» і отримали ІІ місце.

Щиро вітаємо нашу переможницю та її наставника! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

08.10.2020 | Aдмін