Моя суперсила – безпека в Інтернеті

Важливо говорити з дітьми молодшого шкільного віку про безпеку в Інтернеті, оскільки в цьому віці діти помітивши інформацію, яка їх чимось зацікавила, можуть її повторювати, нерозуміючи сенс. Саме з цією метою у закладі освіти впродовж 12-17 лютого для учнів 1-х та 2-х класів були проведені уроки «Моя суперсила – безпека в Інтернеті».

Урок створений у цікавій формі за мотивами казки “Хаппі та її суперсила” авторки Іри Бови. Під час виконання вправи “Моя онлайн-безпека” учні дізналися про  основні правила онлайн-поведінки. Виконуючи вправу “Правда чи неправда”,  діти вивчали правила безпечного користування Інтернетом. Наприкінці уроку влаштували групові перегони – хто з команд разом гарно та швидко розмалюють картинку про безпечний Інтернет.
По завершенню учні зробили висновки, що не варто довіряти всьому, що є в Інтернеті, а також варто звертатись до батьків, старших сестер чи братів, учителів, вихователів, поліції, якщо трапилось в Інтернеті те, що засмутило чи образило.

19.02.2021 | Aдмін