Молодь, яка змінить світ на краще

У  комунальному навчальному закладі «Спеціалізована школа І –ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Молодь, яка змінить світ на краще
У людей, що мають допитливий розум, мабуть, ще з шкільної лави виникає бажання щонайбільше зрозуміти, систематизувати і розкласти по поличках. Цікаві висновки, помічені закономірності - це новий крок до пізнання світу. Ось і цього року у  комунальному навчальному закладі «Спеціалізована школа І –ІІІ ст. №1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який   виховує професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє призначення і спрямування. 27 січня учні виконували контрольні роботи з базових дисциплін, а 29 січня – захищали науково-дослідницькі роботи.
Школярі-інтелектуали продемонстрували свої знання, зокрема, з літературної творчості, мистецтвознавства, валеології,  історії України, української літератури, математики і комп’ютерних наук.
На перший етап конкурсу-захисту подано 12 наукових робіт юних дослідників у чотирьох відділеннях. Виступи учасників були чіткими, лаконічними, яскравими. Автори робіт простежили основні етапи в дослідженні обраної ними проблеми, що дало можливість визначити наукову актуальність теми та аргументувати власний внесок у дослідження.
Цікавими та змістовними були роботи Бабур Анастасії (керівник Антонюк Т.М.), Городівського Владислава (керівник Марченко Н.О.), Поліщук Дарини (керівник Гончарук Т.В.), Чередій Ірини (керівник Лесик О.В.), Насухо Дмитра (керівник Гижа О.В.), Даниловських Владислави (керівник Юр-Кирилюк Р.П.),  які і стали переможцями.
Члени журі (вчителі школи), більшість із яких має багаторічний досвід роботи з учнівськими науково-дослідницькими роботами, відзначили підвищення рівня   написання наукових робіт учасників конкурсу, зростання самостійності, оригінальності, новизни, актуальності досліджень.

Переможці захищатимуть навчальний заклад на обласному етапі конкурсу, тож бажаємо їм успіхів та здобутків!
 І якщо ти розумний, сучасний, активний та прагнеш навчитися проводити дослідження, творити свої маленькі відкриття, то ти на правильному шляху, адже саме від твоєї діяльності залежить наше майбутнє.
Приєднуйся до колективу юних науковців наступного року!

Людмила Федонюк, заступник директора з навчально-методичної роботи комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І –ІІІ ст. №1ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області».

11.02.2015 | Aдмін