У світі точних наук

«Те, що ми знаємо – обмежене, а те, чого не знаємо - нескінченне». Ці слова стали гаслом Тижня математики, фізики та інформатики, який був організований у школі з 2 по 6 лютого 2015 року

Робота педагогів була спрямована на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету, навчати дітей бачити красу математики, фізики, інформатики, розвивати інтерес до них.
Святкове відкриття Тижня математики, фізики, інформатики стало спільною справою учнів 10-Б та 6-А класів (вч. Федорчук Л.В. ), що згуртувало школярів, допомогло розкрити їх таланти, сформувало навички діяти дружно і організовано, допомогло встановити зв’язки між різними віковими групами.
З метою прищеплення учням інтересу до математики, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей дітей, бажання примножувати свої знання пройшли конкурси-виставки стінних газет. Особливо цікавими, змістовними, естетично оформленими  були газети  учнів 5-А та 7-Б класу (вч. Савчук І.Ц.), 5-Б класу ( вч. Петрик Т.А.), 6-А класу та 9-Б класу (вч. Федорчук Л.В.),  7-А класу (вч.Мадей І.В.), 8-Бкласу(вч. Плисак Н.А.).
Для розвитку інтересу до математики, її історії, читання додаткової літератури, розвитку логічного мислення, кмітливості, виховання чесності, доброзичливості під час проведення Тижня були організовані математичні ігри (вч. Федорчук Л.В.), фізичні бої серед учнів 11-х класів (Савчук Г.С. ), змагання.
Розв׳язування ребусів, кросвордів, головоломок (вч. Савчук І.Ц.), демонстрація фізичних фокусів (Мандзюк С.Д. ) сприяли розвитку пам׳яті, уваги, уяви, мислення і кмітливості в учнів школи.
У школі, яка має фізико-математичний профіль, багато часу приділяється даним наукам і не менше вченим, які їх прославили тому метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення історико-математичного кругозору учнів протягом Тижня на початку кожного уроку  учнями 9-11 класах були проведені інформаційні хвилинки  «Сторінки історії математики, фізики і інформатики».
Для учнів 6-х класів був організований брейн - ринг з інформатики (вч. Гижа О.В., Стус А.С.), де учні показали майстерність користувача комп’ютера, проявили власні здібності і під час розв’язування логічних завдань.
В рамках Тижня було організовано та проведено міський семінар учителів математики загальноосвітніх навчальних закладів. Л.В. Федорчук презентувала роботу шкільного методичного об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики.  Вчителі математики Мадей І.В. та Плисак Н.А. продемонстрували свою педагогічну майстерність під час відкритих уроків у 7-А класі «Множення раціональних чисел» та у 8-А класі «Тотожні перетворення виразів». Вчитель математики Барська О.В. з учнями 7-А класу і 7-Б класу провела  цікаву «Годину веселої математики».  Змагалися в розв’язуванні задач логічного змісту. Декому, як завжди, не вистачило декілька хвилин, щоб отримати правильний результат. У напруженій боротьбі переможцями вийшли учні 7-А класу.
Закриття предметного тижня завершилося посвятою учнів 5-х класів в юні математики ( вч.Петрик Т.А. ).
Всі школярі переконалися, що їх Величності Математика, Інформатика та Фізика бувають різними – веселими і мудрими, таємничими і чарівними, пристрасними і поміркованими. Сподіваємося, що тепер не знайдеться особи. Яка б вважала їх «сухими» науками.
Під час змагань

Година веселої математики