Вітаємо призерів обласного етапу учнівських олімпіад та конкурсів

Гордість міста Козятина – учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради, які здобули призові місця в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

В особистій першості   (7   призових місць) лідирує учень 10-Б класу Пузир Дмитрій    (інформаційні технології, фізика, математика, астрономія,  англійська мова, Конкурс з інформаційних технологій у номінації «Веб-дизайн», МАН секція: інтернет-технології та WEB-дизайн  – ІІІ місця).

4 призових місця в учениці 8-А класу Пилипенко Уляни (польська мова та література – І місце, фізика, астрономія – ІІІ місце, Конкурс читців польської поезії- ІІ місце) та учениці 11-Б класу Бабур Анастасії (Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Єднаймось, брати українці, лиш через терни шлях веде до зір», Науково-практична конференція в рамках обласного Тижня здорового способу життя «Молодь за здоров’я», МАНсекція: історія- ІІІ місця, Конкурс читців польської поезії- ІІ місце)

3 призових місця в  учня 11-Б класу Городівського Владислава (математика, фізика, астрономія – ІІІ місця)

По 2 призових місця здобули учениця 9-А класу Радько Ульяна (фізика, астрономія – ІІІ місце), учень 10-А класу Загребельний Вадим (фізика, астрономія- ІІІ місце).

1 призове місце мають учні 8-А класу Бондар Вікторія (історія-ІІІ місце), Загоруйко Богдан (астрономія-ІІІ місце) , учениця 6-А класу Хомюк Марія (польська мова та література – ІІ місце),учень 5-А класу Болінський Богдан (Конкурс «Юний дослідник»- ІІ місце), учекиця 10-Б класу Юхимчук Марія (МАН секція: комп’ютерні мережі і системи- ІІІ місце), учениця 8-Б класу Лукасєвич Євгенія (МАН секція: фольклористика- ІІІ місце)

15.04.2016 | Aдмін