Престиж іноземної мови знаходиться в безпосередній залежності від позакласної роботи в школі. Тиждень іноземних мов, який щорічно проводиться в нашій школі, є тому підтвердження. На цей раз його родзинкою стало свято «Казка вітає вас»

Престиж іноземної мови знаходиться в безпосередній залежності  від позакласної роботи в школі. Тиждень іноземних мов, який щорічно проводиться в нашій школі, є тому підтвердження. На цей раз його родзинкою стало свято «Казка вітає вас» для учнів 4 - 5х класів, організаторами якого стали вчителі іноземних мов Перепелиця В. М. та Стяжкіна О. А.

Усі присутні в залі поринули у чарівний світ казки, роль

якої виконала учениця 8 – А класу Комар Тетяна, а її помічника – учень 6 – А класу Канюка Ярослав. Діти відгадували загадки про казкових героїв, які зачитували ведучі свята – учениці 8- А класу Пилипенко Ульяна та Бабур Валентина.

Учні 6 – А класу під керівництвом Перепелиці В. М.  підготували цікаву інсценізацію казки «Попелюшка» (на новий лад ) англійською мовою. Роль Попелюшки виконала  Поплавська Катерина, Принца – Наліжитий Вадим. В інсценізації казки брали участь Ременюк Анастасія, Хомюк Марія, Поліщук Анна, Прилуцька Анна, Кулікова  Вікторія, Кореновська Анастасія, Тичинський Дмитро, Цимбалюк Денис та інші.

Не менш цікавою та веселою була інсценізація казки «Червона Шапочка» ( у сучасній інтерпретації) німецькою мовою  у виконанні учнів

7 – А класу:  Поліщук Анастасії, Трофимчук Ольги, Чорномаз Софії, Джерук Дарини,  Гончарука Артема, Тучака Віталія та учениці 5 – Б класу Чорномаз Ульяни. Стяжкіна О. А. разом зі своїми учнями  зуміли привернути увагу глядачів, підняти настрій.

Усі учасники свята вміло перевтілювались у казкових героїв, спілкуючись іноземною мовою та демонструючи свої артистичні здібності. Костюми, жести, міміка, музичне оформлення, декорації, сучасні танці – усе це творчість учнів, які виступали і акторами, і режисерами, і музичними керівниками, і декораторами, і хореографами. Сподіваємось, свято запам’яталось усім присутнім у залі.

18.04.2016 | Aдмін