19 квітня відбулася екскурсія учнів шкіл міста Козятина та Козятинського району до м. Києва. Серед екскурсантів були учні спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка.

Екскурсія стала можливою завдяки депутату Верховної Ради України

П. Юрчишину. Учні відвідали  мальовничий ландшафтний парк, що розташований   у селі Буки Київської області, заснований у 1996 році. Під час екскурсії діти побачили храмовий комплекс з фонтаном, поляну казок з дуже красивими  фігурами та зоопарк, де живуть ведмеді, олені та інші тварини.

Фонтани, альтанки, скульптури, велика кількість різноманітних квітів та рослин – все це приємно вразило відвідувачів парку.

Екскурсанти побували також в Національному авіаційному університеті, з яким співпрацює навчальний заклад. Відвідали ангар, де розміщені літальні апарати: літаки: АН-24, Ту-154, Як-42, Л-410, АН-2; вертольоти: Мі-8, Мі-2, Мі-4, Ка-2; авіаційні двигуни.

Учні мали унікальну можливість відвідати Верховну Раду України – законодавчий орган нашої держави. В конференц-залі  відбулася зустріч учнів з депутатом  Верховної Ради України Юрчишиним П.В.

Петро Васильович розповів про свою депутатську діяльність, про важливі законопроекти, які необхідно прийняти, відповів на запитання учнів.  Діти були запрошені до сесійної зали  і мали можливість  спостерігати за роботою народних депутатів.

Дякуємо депутату Верховної Ради України Юрчишину П.В.  та його помічниці Криловій Л.А. за незабутню подорож.

20.04.2016 | Aдмін