Шлях до успіху – через сучасні технології

Цього року вперше в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій взяла участь команда спеціалізованої школи №1,

до складу якої увійшли учні 10 класу - призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Заїчко Анастасія, Юхимчук Марія, Пузир  Дмитрій (ІІІ місце в обласному етапі олімпіад) та учень 8 класу Кузнєцов Олексій (вч. інформатики Гижа Оксана Вікторівна  та Стус Алла Станіславівна).

Презентації та сайти, які підготували учасники вдома, були виконані з урахуванням сучасних вимог естетики та дизайну, використанням технічних можливостей додатків MS Office, мали цікаве змістовне наповнення. Учасники конкурсу виявили творчий підхід до вирішення завдань, достатній рівень вміння працювати з прикладними програмами, мовами програмування та графічними редакторами. У номінації «WEB-дизайн»  Пузир Дмитрій здобув призове  3 місце. І хоча у команді були відсутні учасники у номінації   «Програмування», серед   усіх конкурсантів  претенденти   з   міста Козятин зайняли загальнокомандне п’яте місце.

На фото: учасники конкурсу з інформаційних технологій разом із керівником   команди, учителем інформатики Гижою Оксаною Вікторівною.

12.05.2016 | Aдмін