Свято Матері в 2-Б класі

12 травня 2016 року учні 2 – Б класу влаштували для матерів та бабусь свято, приурочене Дню Матері. Для своїх найрідніших людей діти підготували цікаву концертну програму. Звучали теплі і ніжні слова про Матерів та подяка за їх безмежну любов та турботу, мудрість і опору на життєвому шляху.

Для любих мам діти розучили танці: дівчатка «Весняний вальс», хлопчики танцем показали, якими галантними джентльменами вони стали.

Другокласники підготували сценку «Три матері». На концерті звучало багато задушевних  пісень, присвячених мамам та бабусям.

У знак вдячності    любим бабусям, які багато часу приділяють своїм онукам: допомагають виконувати домашні завдання, піклуються про харчування, водять на гуртки та секції, Таня Пузир і Саша Цаплюк показали свою майстерність у виконанні танцю «Румба».

З дитячих уст лунали побажання  добра і здійснення сонячних материнських мрій і надій, радості  безмеж, сили та спокою, щасливої долі на рідній землі, здоров’я на довгі літа для всіх присутніх.

Фінальним був виконаний зворушливий танець із кульками у вигляді сердечок.

Всі  отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам'ять про цей день.

17.05.2016 | Aдмін