Діяльність пришкільного табору «Веселка»

На базі Комунального навчального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» було створено пришкільний мовний табір з денним перебуванням дітей «Веселка».

Табір функціонував з 31.05 по 12.06.16р., із залученням до відпочинку 134 дітей молодшого шкільного віку. Роботу в таборі розпочали 5 загонів (І-й загін - «Оriginals», ІІ –й - «Smile»,ІІІ- й - «Piznaiky», ІV- й «Young lions», V-й «Piznaikо».

Директором табору було призначено вчителя початкових класів Славуту Ольгу Володимирівну, яка відповідала за організацію, інструктивно-методичну роботу табору, та змістовне дозвілля дітей.

Вихователями дитячих груп на час діяльності табору було залучено вчителів: Іщук В.В., Заїчко І.М., Корзун О.М., Дем’янюк О.В., Юхимчук Н.О., Прус О.А., Могир Т.М., Кронівець С.С., Коломійченко О.Г., Міщук Т.В., Лісову О.М. та вчителів англійської мови: Перепелицю В.М., Пантєлєєву А.О., Мулявчик А.П., Бондарук К.І., Буригіну Ю.О., а музичним керівником табору було призначено Пантєлєєву О.О.. За проведення гурткової роботи відповідали: Антонюк Т.М.- «Пензлик», Гулькова О.М. – «Коло»,  Ковальчук В.Ф. - «Чемпіон». У таборі працював психолог Гулькова О.М., медична сестра Галянт С.Ю., проходили літню практику учні восьмих та десятих класів, які також працювали з дітьми у загонах.

Робота у пришкільному мовному таборі «Веселка» вирувала з першого дня. Першочерговим завданням перед загонами стояла підготовка до урочистого відкриття табору для цього загонам потрібно було вибрати назву загону та скласти свій девіз українською та англійською мовами.

Кожен день у таборі розпочинався з ранкової гімнастики на майданчику перед школою та лінійкою, де дітей ознайомлювали з планом на день.

Дні у таборі проходили дуже цікаво. Щодня проводилися заняття та загальнотабірні заходи англійською мовою, на яких діти вивчили англомовні пісні, вірші, загадки, інсценізували казки, підготували проект "Наш відпочинок в таборі", грали у веселі ігри та виконували різноманітні завдання у грі «Веселий потяг».

Діти відвідали загальноміське  свято до Дня захисту дітей, на якому діти грали в різноманітні ігри та дивились концерт. Декілька разів діти відвідали басейн. До табору привозили планетарій та циркову програму. Організовано було екскурсію до пожежної частини.

Вдалими і змістовними були «День казки»,  «День мистецтва», «День детектива». Діти виявили високу активність у підготовці і проведенні заходів. Сприяли формуванню здорового способу житті проведені «День спортсмена», «День Фауни і Флори», спортивні і розважальні ігри на майданчику та на стадіоні.

Закриття табору було також урочистим - святкова лінійка, концерт. Дітям були вручені грамоти та призи за активну участь у житті табору.

В пришкільному таборі «Веселка» всі гарно відпочили і розважилися, згуртувалися та подружилися.

13.06.2016 | Aдмін