У школі стартували Малі Олімпійські ігри

8 вересня 2016 року в першій школі для учнів 5-х класів проведено Малі Олімпійські ігри.

Метою проведення ігор є формування у школярів норм і традицій залучення до здорового способу життя, запровадження «моди на здоров'я» та розповсюдження гуманістичних ідеалів олімпійських змагань.

Щорічно в навчальному закладі на початку вересня до Дня фізичної культури та спорту проводиться інформаційно-спортивне свято. Цей навчальний рік не став виключенням.

Досвідчені вчителі фізичної культури В. Юхимчук та В. Ковальчук на чолі з педагогом-організатором О. Деребчинською підготували сценарій, продумали естафети.

П'ятикласники разом із класними керівниками готували міні-проекти про українських олімпійських спортсменів, про розвиток українського спорту, історію олімпійських ігор  та презентували їх на заході.

Найкращі спортсмени школи О. Парійчук, В. Максименко, О. Саврей внесли олімпійський прапор, факел з вогнем, а також розповіли про їх значення для спортсменів.

Основною складовою свята стали спортивні змагання між трьома командами. Боротьба була цікавою, емоційною:  кожен учасник проявив себе та продемонстрував уміння працювати в команді, що є першим кроком до формування згуртованого колективу лише недавно створених класів.

Емоції вирували і серед уболівальників, але найкраще підтримували своїх учнів їхні молоді новопризначені класні керівники А. Тучак,                 В. Золотарьова та Т. Чеканівська.

Кульмінацією свята стало нагородження команд, перемогу виборола команда учнів 5-Вкл., почесне ІІ місце отримала команда 5-Б кл., а команда 5-А кл. зайняла ІІІ місце.

12.09.2016 | Aдмін