«Я уважний пішохід»

У навчальному закладі з 12.09.2016 по 23.09.2016 року триватиме декада профілактики дитячого травматизму «Увага! Діти на дорозі».

Заходи, які будуть проводитись, спрямовані на повторення та вивчення нового матеріалу щодо застереження дитячого травматизму на автошляхах та залізниці.

14.09.2016 року для учнів 1-х класів було проведено практичне заняття «Я уважний пішохід». Захід приготували та провели заступник директора з виховної роботи  Ніла Марченко, педагог-організатор Ольга Деребчинська, фахівець з охорони праці Тетяна Петрик, учениці 10-А класу Анастасія Соловйова та Мар'яна Яремчук. Учні вивчили основні знаки дорожнього руху, здобули практичні вміння переходити дорогу через пішохідний перехід та залізничні колії через надземний міст. В кінці практичного заняття учні отримали подарунок на клас та завдання на наступний місяць. Виховний захід завершився рухливою грою «Світлофор».

15.09.2016 року для учнів 5-х класів пройшла екскурсія за інформаційними матеріалами «Острівця безпеки», що знаходиться на коридорі навчального закладу. Діти в ігровій формі повторили та закріпили знання про правила дорожнього руху. Провели захід учениці 7-Б класу Богдана Боряченко та Вероніка Поліщук.

16.09.2016 | Aдмін