Обласний семінар вчителів математики

9 жовтня 2013 р. на базі комунального навчального закладу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області" відбувся обласний семінар вчителів математики

Тема:

"Використання інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні математики"

Місце проведення:

комунальний навчальний заклад "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області"

Дата проведення: 9 жовтня 2013 р.

Практичне застосування елементів інформаційно-комунікаційних технологій продемонстровано при проведенні майстер-класів:

1.  Тема уроку: "Трикутники. Види трикутників".  Математика, 5 клас.

Вчитель: Петрик Т.А., вчитель вищої категорії, вчитель-методист, СШ№1.

Методичний супровід: використання інтерактивної дошки Smart Board, робота з інтерактивною презентацією в середовищі Smart Notebook.

2. Тема уроку: "Функція. Область визначення. Зростання і спадання функції". Алгебра, 9 клас.

Вчитель: Федорчук Л.В., вчитель вищої категорії, старший вчитель, СШ№1.

Методичний супровід: використання презентації Power Point, робота в групах, технологія "Мозковий штурм".

3. Тема уроку: "Похідна та її застосування". Алгебра, 11 клас.

Вчитель: Савчук І.Ц., вчитель вищої категорії, старший вчитель, СШ№1.

Методичний супровід: використання презентації Power Point, робота в групах, технологія "Логічний лабіринт".

4. Тема уроку:  "Ромб. Властивості та ознаки ромба". Геометрія, 8 клас.

Вчитель: Барська О.В., вчитель вищої категорії, СШ№1.

Методичний супровід: використання інтерактивної дошки Smart Board, використання електронного навчально-методичного комплексу "Геометрія 8" (ЗАТ Мальва).

5. Фрагмент позакласного заходу "День народження числа p".

Вчителі: Степанюк В.В., вчитель вищої категорії, Хринюк В.В., вчитель вищої категорії, старший вчитель, ліцей-школа.

Методичний супровід: використання презентації Power Point, звукових та відео файлів.

В рамках семінару проведено круглий стіл на тему:

"Впровадження нових освітніх технологій - один із головних шляхів здобуття якісної сучасної освіти"

за напрямками:

1. Комп'ютерна підтримка уроку математики в загальноосвітніх навчальних закладах. Доповідач: Петрик Т.А., СШ № 1.

2. Застосування ІКТ-технологій на уроках математики.

Доповідач: Степанюк В.В., ліцей-школа.

3. Використання інтерактивних технологій на уроках математики у класах суспільно-гуманітарного профілю. Доповідач: Тимощук Г.М., ЗШ № 5.

01.12.2013 | Aдмін