Гарна школа починається з уроку. Від нього залежить усе: культура, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками.

Час вносить корективи в структуру й типологію уроку, в методи і засоби навчання, однак авторитет самого заняття настільки високий і міцний, що не підлягає сумнівам навіть найсміливіших критиків...

Саме тому педагоги нашої школи звернулися нині до уроку як основної форми навчання зі спробою розглянути всю його багатогранність і багатоаспектність як єдину процесуальну систему. 4 листопада 2016 р. відбувся шкільний семінар «Сучасний урок. Шляхи підвищення ефективності уроку». Вчителі активно включалися в роботу, визначаючи аспекти ефективності, переваги та недоліки традиційного та сучасного уроку, пригадали історію його розвитку та виробили шляхи підвищення ефективності уроку.

На завершення семінару всі учасники отримали сертифікати.

08.11.2016 | Aдмін