МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

Спеціалізована школа I-III ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради – один  із найстаріших і найбільших навчальних закладів міста.   Народилася  вона 80 років тому, у далекому 1936 році.

Щоранку до школи йдуть діти, педагоги, випускники, які працюють учителями, та ті,  хто до храму наук ведуть своїх дітей та онуків.   Тут вирує справжнє життя …

Школа є першим інструментом розвитку особистості, саме від неї залежить майбутнє нашої держави.  В стінах рідної школи проходить дитинство наших  вихованців, незабутні і найкращі роки життя учнів та їх наставників.

Наша  школа - це   заклад, де учні отримають міцні знання, гарне виховання, розвивають свої творчі здібності. Вчителі, батьки, учні, працівники школи  створюють затишок у школі, роблять все можливе,  щоб у нашому спільному домі було тепло і  комфортно,   надійно і спокійно.

Щороку за допомогою благодійних внесків батьків проводилися поточні ремонти кабінетів,  приміщень школи, встановлювалися  металопластикові вікна, двері, купувалися  необхідні матеріали для  ремонтних робіт, миючі засоби. Завдяки батькам школа виживала у нелегкий економічний час.

Але ситуація змінилися.  Починаючи з 2015 року до навчального закладу почали надходити кошти із міського бюджету відповідно кількості учнів, значна фінансова допомога  на проведення ремонтних робіт.

Це дало можливість встановити  43 металопластикових вікна, провести часткову заміну дверей у приміщенні школи,  встановити коньки на даху,  придбати електролічильник та насоси на опалення.  Значні кошти були витрачені на фарбу, будівельні матеріали, господарські товари. Придбано шкільні меблі (сучасні столи, стільці, стіл для учителя),  які будуть встановлені в кабінеті математики.

Значні зміни  відбуваються у шкільній їдальні, яка була побудована у 1979 році. Демонтовано старе обладнання, яке не працювало. Придбано дві нові електроплити, посуд,  встановлено фільтри для очистки води. Приміщення кухні облицьовано керамічною плиткою, проведено ремонт опалення харчоблока. На даний момент проводиться ремонт підсобних приміщень їдальні. Закуплено нові умивальники,   змішувачі. Планується придбати бойлер,  що дасть можливість дітям мити руки теплою водою. Виготовляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт фасаду їдальні (утеплення стін, стелі, встановлення металопластикових вікон).

Для навчального закладу міська рада придбала спортивний майданчик, який буде встановлено весною. У планах – волейбольно-баскетбольний майданчик з мяким покриттям (проектна документація виготовляється). Плануємо до кінця року купити  два  проектора,  інтерактивну дошку,  ноутбук,  м ясорубку для їдальні,   дві плазми.

Міська рада і управління освіти та спорту приготувало до 80-річчя навчального закладу для наших учнів  чудовий подарунок,  про який ми могли тільки мріяти , -   новий комп ютерний клас.

Настав час, коли мрії вчителів та учнів почали збуватися.

Діти  -  наше майбутнє,  а сучасна школа є запорукою освічених дітей, а отже гарного майбутнього. Ми впевнені,  що наш острівець знань стане справжнім райським куточком, тому що освіта  стала пріоритетом   міської влади.

Р.Юр-Кирилюк,   директор  спеціалізованої школи I-III ступенів № 1

ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради