Зустріч, що зворушує серця

7 грудня 2016 року в навчальному закладі відбулося свято з нагоди Дня Збройних сил України. Відкривав виховний захід козацькою піснею учень

5-В класу Артем Сичевський. Ведучі розповіли історичні факти, зачитали розпорядчі документи про формування українських Збройних сил.

Керуючий справами виконкому Козятинської міської ради С.О. Заїчко привітав присутніх та звернувся до молоді з побажаннями займатись політикою, брати участь у громадській роботі міста, формувати сучасну Україну.

Директор школи Р.П. Юр-Кирилюк нагородила учнів 10-11 кл. за участь та перемогу у спортивних змаганнях, які були проведені 6 грудня до Дня  Збройних сил України.

Учні 10-А класу (класний керівник Н.А. Плисак) виконали музикально-патріотичну інсценізацію «Це не твоя війна».

Анна Пантєлєєва декламувала авторський вірш «Воїну».

Найяскравішою подією свята стала зустріч, що не залишила байдужим жодного присутнього в актовій залі.

За ініціативи завідуючої сектором по роботі та соціальної підтримки воїнів АТО та членів їх сімей Інни Наумової до навчального закладу приїхали справжні патріоти країни. Учні мали можливість поспілкуватись з Нетьосовим Павлом Олександровичем, заступником голови правління міжнаціональної асоціації пошуковців і фортефікацій  «Цитадель», головою ГО «Союз» Народна пам'ять», волонтером, Кожаном Юрієм Олексійовичем, учасником бойових дій, Дітріх Маргаритою Миколаївною, генеральним директором компанії «Санітарний щит України», поетесою, композитором, волонтером та Юрієм Поляковим, керівником фірми «Арти-Мед», військовим бардом, волонтером.

Маргарита Миколаївна Дітріх та Юрій Поляков виконували власні музичні твори на патріотичну тематику та про події сьогодення.

Юрій Кожан та Павло Олександрович розповіли про події на сході країни, про допомогу, яку надають людям, та про мужність та патріотизм наших українських солдатів.

Учні та батьки навчального закладу зібрали 18 посилок з листами та малюнками, теплими речами та солодощами і з гордістю передали їх волонтерам.

Саме такі заходи і виховують почуття патріотизму, національної приналежності, шану українським героям та пам'ять про них.

12.12.2016 | Aдмін