Зустріч з майбутніми першокласниками

4 лютого 2017 року спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради розпочала навчання в «Школі майбутнього першокласника».

Відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників з адміністрацією школи та вчителями початкових класів. Батьки мали змогу познайомиться з педагогами, оглянути умови навчання, отримати необхідну інформацію про план роботи школи майбутнього першокласника.

Перед батьками виступила директор школи Раїса Юр- Кирилюк, яка розповіла про особливості навчання та режим роботи закладу. Вона запевнила, що в школі створені комфортні умови для навчання та виховання учнів, організовано гаряче харчування, функціонує група продовженого дня, а також відповіла на запитання батьків.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Федонюк у ході спілкування з батьками відмітила, що заняття з дітьми організовані згідно програм орієнтованих на Базовий компонент дошкільної освіти в Україні та програму «Впевнений старт».

Батькам були ознайомлені з особливостями навчання учнів за Державним стандартом початкової загальної  освіти, педагогічною технологією «Росток» та науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Протягом визначеного часу батьки мають можливість самостійно обрати напрям навчання своїх дітей, а навчальний заклад здійснити якісну підготовку педагогічних кадрів.

У той час, коли батьки спілкувались з адміністрацією школи, діти з великим задоволенням знайомились один з одним та майбутніми першими вчителями: Іриною Миколаївною Заїчко, Юлією Анатоліївною Лищук, Світланою Сергіївною Кронівець. Педагоги провели для учнів екскурсію по першому поверху школи, відповідали на численні запитання майбутніх учнів, виконували з ними різноманітні завдання.

Півтори години насиченої роботи з батьками та їх учнями пролетіли непомітно.

Ми впевнені, що такі заняття дозволять майбутнім першокласникам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи. Вчителі допоможуть сформувати у дітей стійке та впевнене бажання вчитись, вірити у власні сили, безболісно перевести дитину від ігрової до навчальної діяльності. При цьому розвивається толерантне спілкування між майбутніми учнями, виховується організованість дитини у навчальній діяльності.

Під час занять вчителями буде приділятись увага ознайомленню з навколишнім світом, розвитку мовлення дитини, підготовці її руки до письма, розвитку математичних здібностей, учні  відвідають заняття з фізичної культури, поринуть у світ музичного та образотворчого мистецтва та спробують спілкуватись англійською мовою.

Не залишаться поза увагою і батьки майбутніх першокласників, з якими буде працювати шкільний психолог, що залучить їх до тренінгових занять, які допоможуть подолати ті чи інші форми дезадаптації учнів до навчання у школі, усунути причини, що її викликають, надасть корисні поради.

Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я і школа створюють оптимальне навчальне середовище для вільного та повноцінного розвитку особистості молодшого школяра. З майбутніми першокласниками буде проведено ще десять занять щосуботи до 31 березня.

10.02.2017 | Aдмін