Вітаємо переможців шкільного туру учнівських олімпіад з математики серед учнів 3-4 класів

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує плід, то, звичайно, існує і дерево, на якому він виріс.

Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Школа пишається своїми талановитими учнями початкових класів.

9 лютого у навчальному закладі пройшов шкільний тур учнівських олімпіад з математики серед учнів 3-4 класів. Свої знання  демонстрували 21 учень.

Вітаємо переможців та їх вчителів:

І місце - Маліцький Андрій (Прус О.А.);

ІІ місце – Дяк Анастасія, Поліщук Катерина (Севастьянова Т.І.);

ІІІ місце – Кобзар Ксенія (Прус О.А.)

І місце – Новарчук Павло (Кронівець С.С.);

ІІ місце – Ковальчук Владислав (Заїчко І.М.);

ІІІ місце – Бондарук Дмитро (Лищук Ю.А.)

Знання — ось та велика сфера, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій зміст і своє виправдання. Здобувайте їх. Пірнайте в найтемніші глибини і злітайте до небачених висот. І нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, і збагачується, розширюється наша шкільна талановита родина.

14.02.2017 | Aдмін