Родинне свято «Батько і мати – два сонця гарячих» в 1 – Б класі

Родинне свято «Батько і мати – два сонця гарячих» відбулося в 1-Б класі спеціалізованої школи I-III  ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка ( вчитель – Іщук В.В.) , яке зібрало в актовій залі  батьків, бабусів , дідусів,  братиків, сестричок, вчителів.

На свято були запрошені заступник директора  з  навчально-методичної роботи  Федонюк  Людмила  Миколаївна, заступник директора  з виховної роботи Марченко Ніла Олександрівна, практичний психолог Арсенюк Богдан Сергійович.

Діти готувались до свята ретельно, адже це перше їхнє шкільне свято. Лунали гарні  вірші про тата, який навчає життя розуміти,  про найдорожчу, наймилішу матусю, а також звучали поздоровлення та побажання для  усіх присутніх.

Впродовж свята блиск в очах  батьків сповнював дитячі серця сміливістю, і учні дзвінкими голосами співали пісні  «Промінчик», який віддає своє тепло усім, «Апчих», «Про матусю найдобрішу», «Родина». Присутніх на святі первачки потішили запальними танця. Марченко  Ніла Олександрівна, заступник директора  з виховної роботи, подякувала  вчительці Валентині Володимирівні,  батькам,  дітям за  гарну підготовку до свята.

21.02.2017 | Aдмін