600-та сітка вже в дорозі на Схід

9  березня у ЦРБ відбулася зустріч  представників ГО «Суспільні  ініціативи Козятинщини»  з учнями шкіл міста та району, в якій  взяли участь учні   спеціалізованої школи  I-III   ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради.  Іванчук О.І. прозвітувала перед присутніми про роботу ГО за перші два місяці 2017 року та повідомила, що учнями шкіл м. Козятина та району було сплетено 58 маскувальних костюмів та 612 маскувальних сіток. Учні нашої школи не залишились байдужими. Не дивлячись   на особисті справи і проблеми,  знаходять час для того, щоб допомогти воїнам на фронті. Силами учнів школи сплетено 28 сіток.

Олена Іванівна  наголосила, що сплетена сьогодні сітка може завтра врятувати чиєсь життя.

14.03.2017 | Aдмін