Ваш світлий Подвиг незабутній

У спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Козятина          26 жовтня 2017 року відбувся четвертий фестиваль інсценізованої національно-патріотичної пісні «Ваш світлий Подвиг незабутній»

У фестивалі брали участь учні 9-11 класів та класні керівники, які радили, допомагали та хвилювались за своїх підопічних.

Заступником директора школи з виховної роботи Нілою Марченко чотири роки тому був започаткований цей фестиваль. Метою фестивалю є формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля держави, готовність її захищати; виховання поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки.

Завдання фестивалю: обрати українську національно-патріотичну пісню, інсценізувати за змістом,  продумати образи та костюми. А найголовніше - продемонструвати своє ставлення до подій сьогодення, передати емоційну атмосферу пісні.

На фестиваль був запрошений полковник податкової поліції, учасник бойових дій на сході України, Віталій Григорович Федонюк, який очолив журі фестивалю. До складу журі ввійшли заступник директора з ВР           Ніла Марченко, практичний психолог школи Богдан Арсенюк, педагог-організатор Ольга Деребчинська, вчитель музичного мистецтва                 Олена Пантєлєєєва. Оцінювали спільну роботу  учнів та класного керівника за наступними критеріями:

вибір пісні та її відповідність  тематиці фестивалю;

артистичність та емоційність учнів;

рівень хореографії та інсценізації;

підбір костюмів.

Всі присутні отримали вир емоцій, ще раз нагадали про події сьогодення, схилили голови перед загиблими героями, утвердили в собі глибоке почуття патріотизму.

Члени журі обрали найкращих учасників фестивалю:

І місце  - учні 10-Б класу (класний керівник Тетяна Гончарук);

ІІ місце отримали декілька класних колективів: 11-А клас (класний керівник Наталія Плисак), 9-Б клас (класний керівник Анна Пантєлєєва), 9-В клас (класний керівник Олена Ягольницька);

ІІІ місце вибороли учні 9-А класу (класний керівник Любов Федорчук), 10-А класу (класний керівник Геннадій  Савчук) та учні 11-Б класу (класний керівник Олександра Лесик).

Всі учасники фестивалю за зайняті місця були нагороджені головою журі грамотами та дипломами.

Школа- головна інституція формування патріотизму в дітей та молоді!

01.11.2017 | Aдмін