31 жовтня 2017 року вчителі початкових класів організували та провели семінар «Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули Нової школи».

Обрана тема семінару – одна із актуальних у сучасній освіті. Адже за словами міністра освіти Лілії Гриневич: «Вчитель Нової школи – вихователь нового покоління, користуватиметься свободою творчості і професійного розвитку. Педагогіка партнерства – буде однією з основ школи, заснованої на взаємній повазі до особистості, праві вибору і відповідальності за прийняті рішення – це один із принципів нової української школи».

Метою заходу було ознайомлення з принципами педагогіки партнерства, визначення організаційно-педагогічних умов формування партнерських відносин у системі «вчитель-учень-батьки». Могир Т.М., Славута О.В. звернули увагу присутніх на те, що ефективність впровадження педагогіки партнерства певним чином залежить від вміння передбачати можливі ризики, бар’єри та знаходити оптимальні шляхи їх подолання, розповівши про основні її ідеї та принципи. Корзун О.М. ознайомила присутніх із системою організації педагогіки партнерства в Польщі.

Заступник директора Федонюк Л.М. підкреслила актуальність теми семінару та відзначила, що учителю необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

На закінчення зустрічі учасники зазначили, що отримана інформація сприятиме налагодження успішної співпраці батьківської громадськості та педагогічного колективу школи для забезпечення спільної місії – розвитку дитини та висловили  надію на подальші зустрічі.

06.11.2017 | Aдмін