«Робіть добро, і вам добро добром воздасться»

Напередодні осінніх канікул 27 жовтня 2017 р. у спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Козятина відбувся осінній ярмарок, метою якого був збір коштів для лікування воїнів АТО. Благодійна акція «Робіть добро, і вам добро добром воздасться» пройшла за ініціативи батьківського, педагогічного колективу та учнів початкової школи.

Батьки та учні продавали приготовлені власноруч  солодощі, вирощені овочі та фрукти.  Ярмарок  дав змогу кожному долучитися до благодійної справи,  зібрано 6 тисяч 77 гривень.

14 листопада на засіданні батьківського комітету школи було прийнято рішення надати благодійну допомогу випускнику школи Олександру Миколайовичу Ковтонюку. Завідувач сектора по роботі та соціальній підтримці воїнів АТО та членів їх сімей Козятинської міської ради Наумова Інна Сергійович  розповіла про героїчний вчинок Олександра Ковтонюка під час його перебування в зоні бойових дій. Після демобілізації у Олександра погіршився стан здоров'я, він переніс декілька операцій. Родина Ковтонюків була приємно вражена та розчулена вчинком батьків та учнів навчального закладу.

Акція стала хвилею доброти та милосердя, яка торкнулася душі кожного з її учасників: тільки великі нації здатні на велике добро!

17.11.2017 | Aдмін