23 листопада відбувся семінар за темою «Педагогіка партнерства на уроках у початковій школі»

«Зібратися разом – це початок,

триматися разом – це прогрес

працювати разом – це успіх»

Генрі Форд

Під таким девізом у школі 23 листопада відбувся семінар за темою «Педагогіка партнерства на уроках у  початковій школі».   Для України цей термін  новий і незвичний. Він з’явився у формулі Нової української школи, де зазначається, що “в основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками”. Ми, вчителі, маємо змоделювати таке навчальне середовище, в якому однодумці батьки, вчителі та учні будуть  об’єднані спільними цілями та прагненнями Саме цим обумовлено актуальність  спілкування  учасників з даної теми.

Севастьянова Т.І. розповіла про функції педагога як агента змін в контексті розбудови нової української школи, про особливості ролей тьютора, фасилітатора, коуча і підготовку вчителя до їх виконання. Наголосила на актуальності ідей української педагогіки серця (Г.Сковорода, П.Юркевич, В.Сухомлинський та ін.) та їх значенні для демократизації й гуманізації освітнього процесу. Також Тетяна Ігорівна провела практичні вправи, під час яких учасники семінару відпрацювали навички демократичного стилю педагогічного спілкування і педагогіки партнерства.

26.11.2017 | Aдмін