Вшанування пам’яті жертв Голодомору

24 листопада в актовій залі школи відбувся захід, організований вчителем історії Макогон С.С., учнями 7-А класу та шкільним бібліотекаром Дмитрук Л.А., з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці. На заході були присутні бібліотекари навчальних закладів міста, вчителі та учні школи.

Учні декламували вірші про голодомор, знайомили присутніх з історичними фактами голодомору, переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам». Бібліотекар ознайомила присутніх з Національною книгою пам’яті 1932-1933 рр. Вінницької області.

Кожен зміг відчути атмосферу того жаху, який пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду, а також почути спогади очевидців тих страшних подій. Все це викликало у вчителів та учнів школи багато роздумів: про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє.

01.12.2017 | Aдмін