Відбулось засідання школи молодого вчителя

Сильним, досвідченим стає тай педагог,

який уміє аналізувати свою працю

В.О.Сухомлинський

Відповідно до роботи плану школи 15 січня 2018 року відбулось засідання школи молодого вчителя, методичний діалог «Самоаналіз уроку». Сплановані форми роботи школи молодого вчителя передбачали як теоретичні заняття так і засідання із практичною складовою. Молоді вчителі мали можливість у ролі  директора школи, заступника директора та учителі-учасників переглянути відеоурок та здійснити його аналіз, зважаючи на дидактичний, методичний, психологічний, виховний аспекти уроку, висловлюючи власні спостереження, проектуючи застосовані методи і прийоми викладання у своїй педагогічній діяльності.

Керівник школи молодого вчителя, заступник директора з навчально-виховної роботи школи Федонюк Л.М. надала корисні поради педагогам щодо планування та моделювання уроку, проаналізувала застосовані вчителем форми роботи, охарактеризувала основні етапи уроку, зосередивши увагу на мотивації навчальної діяльності учнів та її ролі у вивченні й засвоєнні нових знань.

18.01.2018 | Aдмін