10 лютого в актовій залі школи відбулась презентаційна зустріч адміністрації школи, вчителів початкових класів та батьків майбутніх першокласників.

Бути готовими до школи – не означає вміти читати, писати і рахувати.

Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися.

Л. Венгер

Відкрила зустріч директор школи Раїса Петрівна, яка ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу в закладі, розповіла батькам про досягнення учнів школи та вчителів, їх участь в олімпіадах та конкурсах.

Мами і тата майбутніх першокласників ознайомились з новими підходами до освітнього процесу, основними компетентностями якими учні оволодіють впродовж навчання в школі, принципами навчання за Державним стандартом початкової школи, з типовими та іншими навчальними програмами за якими мають можливість навчатись їх діти. Батьки також мали можливість познайомитись та поспілкуватись з вчителями перших класів.

Піднесений настрій і гарні емоції переповнювали учасників зустрічі. Проведена зустріч стала ще однією сходинкою тісної співпраці педагогів та батьків.

14.02.2018 | Aдмін