Бібліотечний урок – гра «Довідкова література», який розробила та провела у 7-Б класі завідуюча шкільною бібліотекою Дмитрук Л.А.

«Є тільки один спосіб стати культурною людиною - читання»

(Андре Моруа, французький письменник)

Саме таким був епіграф до бібліотечного уроку – гри «Довідкова література», який розробила та провела у 7-Б класі завідуюча шкільною бібліотекою Дмитрук Л.А.

Урок був незвичним, цікавим та повчальним. Спочатку з розповіді бібліотекаря, презентації «Довідкова література» та книжкової виставки «Книги, які знають усе» діти  дізнались, які книги відносяться до довідкової літератури та як швидко знайти в них потрібну інформацію. Під час гри діти спробували використати отримані знання на практиці. Дві команди «Книголюби» та «Переможці» за допомогою словників, довідників та енциклопедій шукали відповіді на поставлені запитання, а капітани команд - Петренко Вікторія та Кобернюк Богдан при підтримці вболівальників своїх команд склали власні «Словнички добрих слів». Боротьба між командами була запеклою, всі старались перемогти, але, після підведення підсумку, впевнену перемогу здобула команда «Книголюби». Вітаємо їх з перемогою!

01.03.2018 | Aдмін