Ми пам'ятаємо тебе Тарасе

На початку березня весь світ вшановує пам'ять надзвичайно талановитого українського поета і художника, прозаїка й етнографа, Тараса Григоровича Шевченка, що народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року. Навчальний заклад «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради» щорічно проводить ряд заходів з метою ознайомлення  учнів та вчителів з багатогранною особистістю Кобзаря.

Учні 9-Б класу, адміністрація школи, учителі української мови та літератури, учителі іноземних мов 14.03.2018 року провели мітинг та покладання квітів біля пам'ятника Т.Г Шевченка на території Козятинської міської лікарні на вулиці Незалежності.

Пам'ятник відомому українцю створений  українським архітектором, членом Спілки архітекторів України 3 січня 1989 року Миколою  Михайловичем Альошкіним.

Директор школи Р.П. Юр-Кирилюк розповіла історію створення пам'ятника та про автора Миколу Альошкіна.

Учениці 9-А класу: Чорномаз Софія, Поліщук Анастасія, Набока Інна, Мошківська Аліна познайомили присутніх з біографією поета.  Вчителі Марченко Н.О.,  Лесик О.В., Пантєлєєва А.О. та учні Лєбєдєва Світлана, Фат Світлана та  Набока Інна декламували його вірші та уривки з поеми.

18.03.2018 | Aдмін