13 квітня 2018 року діти двох старших груп ДНЗ № 2 разом із вихователями відвідали спеціалізовану школу № 1

13 квітня 2018 року  діти двох старших груп ДНЗ № 2 разом із вихователями відвідали спеціалізовану  школу № 1. Заступник директора з початкових класів Людмила Миколаївна провела для дітей цікаву змістовну екскурсію школою: діти відвідали класи, де навчаються учні, побували у спортивній та актовій залі, комп’ютерних класах, побували на уроці у перших класах. Учні розповіли про цікаве шкільне життя. У школі дошкільнята зустріли багато своїх друзів, випускників свого дошкільного закладу.  Захоплюючою була зустріч майбутніх першокласників з директором школи Раїсою Петрівною. Після екскурсії у дітей залишилось багато позитивних вражень та емоцій. Сподіваємось, що майбутні першокласники будуть із задоволенням навчатись у школі.

23.04.2018 | Aдмін