Свято “Прощання з Буквариком”

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не лише прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, а і демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших учнів школи.

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося 16 травня у 1-А  та 1-Б класах.

Це святковий захід, де першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класними керівниками Кронівець С.С. та Заїчко І.М, вчили вірші та проводили конкурси, а з вчителем музичного мистецтва Пантєлєєвою О.О. підготували гарні музичні композиції.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, як не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своїми першими вчителями та мудрими наставниками.

18.05.2018 | Aдмін