Спеціалізована школа №1 зустріла гостей з Польщі

В перший день жовтня делегація учнівської молоді з м. Клечева (Польща) з дружнім візитом прибула до спеціалізованої школи №1. Школярі, їх батьки, на чолі з директором Раїсою Юр-Кирилюк, зустріли гостей.

Діти проживатимуть у родинах учнів школи. Що саме є найліпшою практикою з поглиблення знань про культуру нашої країни, побут і сімейні традиції, а також удосконалення або вивчення мови.

2 жовтня делегація відвідала навчальний заклад, мала зустріч з міським головою О.Пузирем, який висловив своє задоволення дружбою польських та українських дітей. В музеї історії міста діти не лише ознайомились з історією Козятинщини, а й були учасниками майстер-класу з декупажу.

Цікавою та змістовною була екскурсія до вищого міжрегіонального професійного училища залізничного транспорту, яку провів директор А.О. Стецюк. Діти мали можливість самостійно керувати локомотивом на учнівському тренажері.

Вразив учасників делегації своєю красою та величчю залізничний вокзал, де вони мали змогу відвідати імператорський ресторан, зал очікування, привокзальну площу.

Попереду ще багато зустрічей та подорожей.

03.10.2018 | Aдмін