Зустріч гостей з Польші. Не менш цікавим був другий день спілкування учасників українсько-польського проекту.

Не менш цікавим був другий день спілкування учасників українсько-польського проекту. Адже сьогодні, 4 жовтня учні нашої школи мали можливість споглядати на польські традиції, ознайомитись з відео фільму про шкільне життя їх ровесників в Польщі, розважитись польським учнівським гумором.

Після завершення спілкування у школі діти вирушили на екскурсію у м. Вінниця. Першою зупинкою подорожі став пам’ятник «Скорботний ангел», який установлений на місці побоїща, що відбулося в с. Махнівка у 1648 році в знак примирення між польським та українським народами.

Також делегація відвідала цвинтар в с. Махнівка, а саме могилу українського та польського поета Тимка Падури, добре відомого як автора пісні «Гей, соколи».

Насиченою була екскурсійна програма Вінницею. Учні із задоволенням побували майстрами шоколаду на фабриці «Rohen», познайомились і історією Вінниччини в обласному краєзнавчому музею, помилувались краєвидами міста, відвідали музей ретро техніки та залишились в захваті від світло-музичного шоу фонтану  «Rohen».

04.10.2018 | Aдмін