У спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка м. Козятина 25 жовтня 2018 року відбувся п'ятий фестиваль інсценізованої національно-патріотичної пісні.

У фестивалі брали участь учні 9-11 класів та класні керівники, які радили, допомагали та хвилювались за своїх підопічних.

Завдання фестивалю обрати українську національно-патріотичну пісню, інсценізувати за змістом, обов'язково продумати образи та костюми героїв. А саме головне продемонструвати своє ставлення, свою приналежність до подій сьогодення, передати емоційну атмосферу пісні через інсценізацію.

До складу журі ввійшли директор школи Юр-Кирилюк Р.П., заступник директора з ВР Марченко Н.О., практичний психолог школи Арсенюк Б.С., педагог-організатор Деребчинська О.О., вчитель музичного мистецтва Пантєлєєєва О.О., бібліотекар Дмитрук Л.А., соціальний педагог Лісова О.М.. Оцінювали спільну роботу  учнів та класного керівника за наступними критеріями:

-         артистичність та емоційність учнів;

-         вибір пісні та її відповідність  тематиці фестивалю;

-         рівень хореографії та інсценізації;

-         підбір костюмів.

Всі присутні отримали вир емоцій, ще раз нагадали про події сьогодення, схилили голови перед загиблими героями, утвердили в собі глибоке почуття патріотизму.

Члени журі обрали найкращих учасників фестивалю та розпреділили місця наступним чином:

І місце – учні 11-Б кл., класний керівник Тетяна Гончарук, 10-Б кл. класний керівник Пантєлєєва А.О., 9-А кл. класний керівник Бондарук К.І.

ІІ місце отримали декілька класних колективів, 10-А клас, класний керівник Федорчук Л.В., 9- Б клас, класний керівник Лівшиць Т.М.;

ІІІ місце вибороли – учні 11-А класу, класний керівник Савчук Г.С., 9-В класу Мулявчик А.П.

Всі учасники фестивалю за зайняті місця були нагороджені головою журі грамотами.

26.10.2018 | Aдмін