Мелодія дитинства у школі Т.Г. Шевченка

Першого лютого у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради відбулася зустріч випускників.

Школа – невід`ємна частина життя кожного із нас.

Актова зала навчального закладу зібрала випускників минулих років, які завітали на вечір-зустріч з друзями, вчителями – наставниками, дитинством, шкільними роками.

До присутніх з  щирим словом  та  найкращими побажаннями звернулись   директор навчального закладу Р.П. Юр-Кирилюк та вчитель початкових класів  О.М. Корзун.

До уваги випускників були запропоновані різноманітні номери художньої самодіяльності: вокальний спів учениць 6-А класу Євгенії Лукасевич,  Тетяни Гунчак та Даші Волошиної,  випускниці 2008 р. Юлії П'явчук. Цікавими були виступи хореографічного танцювального колективу «LaVita» (керівник Ольга Нечипоренко),  інсценізація «Дитинство» у виконанні учениці 11-Б класу Ірини Славінської та учениці 1- Б класу Вікторії Мельничук, а також привітання  учнів 1 – А класу.

Після закінчення вечора випускники спілкувалися зі своїми вчителями,  зробили екскурсію по школі, відвідали класні кімнати і були приємно вражені змінами, що відбулися у навчальному  закладі.

Кожен із присутніх поринув у безтурботні шкільні будні, де панувала повна гармонія між вчителями і учнями.

Наша школа гордиться своїми випускниками і чекає їх знову у гості з новими успіхами і досягненнями.

26.02.2014 | Aдмін