21 листопада – День Гідності і Свободи

свято, яке встановлене  з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.Учні 10-Б класу спеціалізованої школи ім. Т.Г. Шевченка долучилися до святкування такої визначної події для української громади. Десятикласники організували Свято з нагоди п’ятої річниці Дня Гідності та Свободи. Не без щему у серці учні ознайомили присутніх на заході гостей із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, особливий акцент роблячи на нещодавніх кривавих подіях у серці столиці. Учні декламували вірші, присвячені Небесній сотні та полеглим в зоні АТО, співали запальних пісень, які об’єднували весь зал. Танцювальний колектив класу інсценізував сучасні патріотичні пісні.

Діти зауважили,  що вони сповнені гордості за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

22.11.2018 | Aдмін