мюзикл "Die Party bei Shrek" ("Вечірка у Шрека")

12 грудня у спеціалізованій школі №1 учні 10-А класу разом з вчителем іноземних мов Ягольницькою О.А. провели мюзикл "Die Party bei Shrek" (Вечірка у шрека). Захід був німецькомовним, так як учні даного класу вивчають цю іноземну мову вже 6 рік.  Сюжет мюзиклу полягав у тому, що до головного героя Шрека приходили у гості на вечірку різні як казкові, так і персонажі з мультфільмів та кінострічок. На сцені були присутні герої з мультфільму "Шрек",  сімейка Адамсів, Харлі Квін та Джокер з фільму "Загін самовбивць". Участь брали не лише діти, а й педагогічні працівники, які радо долучилися  до даного заходу.  У актовій залі панувала тепла та дружня атмосфера. По закінченню відбувся масовий флеш-моб з запальними танцями.

13.12.2018 | Aдмін