Вітаємо Пилипенко Ульяну з черговою перемогою!

З метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді провели зимову сесію у Природничій школі учнівської молоді (наукове відділення: фізичний напрям) з 2 до 8 грудня 2018 року.

До участі в заході були запрошені учні 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук.

Заняття проводили співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики.

В останній день роботи Зимової школи (8 грудня 2018 р.) на фізичному факультеті була проведена сьома командна олімпіада з експерименту. Учениця 11-А класу Пилипенко Ульяна отримала диплом третього ступеня за успішний виступ на підсумковій олімпіаді Зимової школи.

13.12.2018 | Aдмін