ЗУСТРІЧ З ДЕЛАГАЦІЄЮ З ПОЛЬЩІ

Польську мову виивчають не лише особи польського походження, але і українці. Українським школярам вивчення польської мови дається без особливих зусиль, адже вона належить до західнословєянської мови і між нашими мовами є багато спільного.

Вивчення польської мови у школі розпочалося ще з 2002 року, коли у місто приїхала волонтерка із Варшави пані Аліна Апостоолідіс. Тоді наші учні вивчали мову факультативно, по бажанню.

Через деякий час польську мову почали вивчати якк другу іноземну мову, починаючи з пєятого класу.

Щороку наші учні показують гарні результати на олімпіадах, конкурсах читців польської поезії: Хомюк Марія, Пилипенко Ульяна, Закревська Анастасія, Болгарська Анастасія, а ученицця 11 класу Пилипенко Ульяна на Всеукраїнській олімпіаді з польської мови зайняла І місце. Також отримала стипендію Президента України.

11.02.2019 | Aдмін