Наші друзі – велика родина словників

Саме під такою назвою у 6-Б класі пройшов бібліотечний урок , присвячений Міжнародному дню рідної мови, який щорічно відзначається 21 лютого.

Мова – духовний скарб нації, переданий українцям сотнями й сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі, у народній пісні, у влучній приказці. Вона є найголовнішою ознакою народу, що дає йому право називатися нацією.

Тим, хто бажає поглибити свої знання мови, краще вивчити тему, зрозуміти прочитане, дізнатись походження та значення незрозумілих слів допоможуть словники – один з видів довідкової літератури. Завідуюча бібліотекою школи Дмитрук Л.А. ознайомила учнів класу з деякими представниками великої родини словників. Урок пройшов у вигляді гри, діти відповідали на запитання бібліотекаря, добирали пару до слів-антонімів та слів–синонімів, пояснювали значення вибраних слів, дізнались цікаву інформацію про походження деяких фразеологізмів та ін. Урок пройшов цікаво та динамічно, учні вдосконалили свої навички роботи з нашими друзями-словниками, навчилися здобувати якнайбільше інформації самостійно.

19.02.2019 | Aдмін