До побачення, початково школо!

90 учнів попрощались з початковою школою. Кожен клас організував святкування по особливому.

У теплій сімейній атмосфері відбулось свято прощання з початковою школою в учнів 4-Б класі, класний керівник Дем’янюк Оксана Володимирівна. Були веселі танці, пісні, гуморески та перший шкільний вальс. Вихованці та батьки дякували учителям за знання, добро, ласку, взаєморозуміння та увагу. Діти з впевненістю в подальшому будуть здобувати нові знання, радіти шкільному життю, яке сповнене несподіванок і цікавинок.

Учні 4-В класу, їх батьки та класний керівник Могир Тетяна Михайлівна вирішили відсвяткувати закінчення початкової школи екскурсією - квестом розважально-пізнавальними місцями м. Вінниці.

Першою зупинкою був Музей науки, де діти ознайомились з таємницями фізичних і хімічних явищ та ілюзій. Відвідали шоу з рідким азотом, під час якого були активними дослідниками та експериментаторами.

Під час другої зупинки діти перевірили свої спортивні здібності, спритність, влучність під час гри в боулінг.

Третя зупинка перевірила дітей на витривалість – це ігрова кімната, у які можна було стрибати на батутах, поз’їжджати з гірок та побавитись у басейні з кульок.

Емоції та враження були безмежні!

У дитячих поглядах учнів 4-А класу були радість та смуток прощання. Проте весело, радісно та щасливо прийшли чотири роки їх навчання.

Учні разом з своїм класним керівником Корзун Оленою Миколаївною під час родинного заходу «Прощавай, початково школо!» представили чудовий калейдоскоп талантів та здібностей. Пісні, вірші, танці, гуморески, шоу-огляд знань захоплювали усіх присутніх. Усіх вразило змагання ерудитів між батьками та учнями.

06.06.2019 | Aдмін