Свято Знань

Другого вересня 2019 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 ім.        Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради відбулось  чудове, емоційне свято для школярів, батьків та вчителів.  Школа гостинно відчинила двері всій учнівській родині.

Для учнів 1, 5-11 класів проведено свято знань, на якому відбулась посвята  учнів у першокласники, знайомство з першими вчителями. Весело пролунав сріблястий дзвінок, покликав знову всіх учнів у країну знань.

Учні 2-4 класів були активними учасниками цікавої мандрівки по  9 локаціях:

«Я досліджую світ»  (природнича) учитель- Севастьянова Т.І.;

«Я досліджую світ»  (мовно-літературна) учитель – Заїчко І.М.;

«Я досліджую світ»  (математична) учитель –Іщук В.В;

«Зубна гігієна» (навчити учнів, як правильно чистити зуби) лікар-стоматолог Арсенюк Ганна Йосипівна;

«Гігієна рук» (навчити учнів, як правильно мити руки) учнівське самоврядування школи;

«Що не так на кухні?» (навчити учнів, як правильно поводитись у їдальні, загадки про їжу) соціальний педагог Лісова О.М.;

«Спортивна» (рухові ігри на розвиток спритності та влучності) вчителі: Динська Ю.О., Коломієць Ю.О.;

«Арт-мистецтво» (малюнок на обличчі) учителі: Чеканівська Т.І.,         Степанова О.Є., учнівське самоврядування школи.

У фойє закладу загальної середньої освіти відбулась благодійна акція  «Благодійність замість квітів». Кошти у сумі 4 165 грн. передані на лікування онкохворої козятинчанки Монастирської Меланії.

04.09.2019 | Aдмін