Заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва

10 та 11 жовтня 2019 року в комунальному навчальному закладі «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області» проводилися заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Заслуговують на увагу заходи, які проведені класними керівниками для учнів 3-В класу «День українського козацтва» та 6-А класу «День захисника України».

Учні розповідали про козаків, їх звичаї та діяльність. Продемонстрували власні знання з історії України. Були переглянуті відеоролики, за якими проведено вікторини, під час заходів реалізовані  творчі здібності учнів (виконання пісень та танців, декламування віршів, знання прислів'я). Найцікавішим для учнів стали конкурси на спритність, влучність, витривалість, дотепність, за які переможці отримали солодкі призи.

Виховні заходи спрямовані на формування та утвердження патріотизму в учнів школи, знання історії та традицій народу.

17.10.2019 | Aдмін