Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає.

22 листопада відбувся виховний захід «Голодомор 1932-1933 років. Україна памятає»підготовлений учнями 9-В класу під керівництвом класного керівника Нагорної Г.В.

Учні школи переглянули відеоспогади очевидців голодомору, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались, та підготували виступи з даної тематики.   Діти запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували мільйони невинно убієнних людей. Учитель історії Макогон С.С. назвала причини голодомору та закликала кожного озиратися у минуле. Шкільним бібліотекарем Дмитрук Л.А. оформлено виставку тематичної літератури. Директор Юр-Кирилюк Раїса Петрівна закликала присутніх пам’ятати трагічні сторінки історії нашої держави та 23 листопада о 16.00 запалити свічку пам'яті.

26.11.2019 | Aдмін