«Наш дім – Сонячна система»

Досить креативно презентували учні 5-х класів на уроках природознавства навчальний проект «Наш дім – Сонячна система». Робота над проектом передбачала опрацювання учнями додаткової інформації з теми «Сонячна система». В процесі власних досліджень учні отримали знання про планети земної групи, планети-гіганти, малі тіла Сонячної системи. Діти не лише розповіли цікавинки про планети, комети, сузір’я, супутники Сонячної системи, а й виконали їх малюнки, зробили фотоколажі та макети системи, переглянули відеофільм «Планети Сонячної системи. Цікаві факти».

Виконуючи такі проекти  діти ознайомилися детальніше з однією із зоряних систем — Сонячною, до якої належить наша Земля, знайшли відповіді на цікаві запитання та вчились публічно захищати результати власних досліджень.

18.12.2019 | Aдмін