Cемінар «Професійне самовдосконалення та життєве цілепокладання педагога»

Проблеми - наші друзі, тому що тільки

занурюючись у проблеми, з якими ми стикаємося,

ми можемо прийти до результативного рішення.

Майкл Фуллан "Сили змін"

Саме під таким висловом 10 січня 2020року відбувся шкільний семінар «Професійне самовдосконалення та життєве цілепокладання педагога». Метою даного заходу було підвищити рівень знань педагогічних працівників про сучасні вимоги до професійних й особистісних якостей педагога та визначити роль вчителя в організації навчання в умовах нової української школи.

Під час проведення семінару вчителі мали можливість попрацювати з термінами Закону України «Про освіту» та Постанови Кабінету Міністрів «Про порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Ознайомитись з вимогами до професійних й особистісних якостей освітян в умовах Нової української школи. Обговорити чинники, шляхи, завдання та результати самоосвітньої педагогічної діяльності.

15.01.2020 | Aдмін