Олімпіади та конкурси

Головна » Олімпіади та конкурси   

В школі забезпечуються сприятливі умови для всебічного розвитку дітей, розкриттю їх здібностей, обдарувань, а тому учні школи з року в рік виборюють призові місця на міських олімпіадах,  конкурсах, турнірах. За останні три роки спостерігається збільшення кількості призових місць в   ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

2012-2013 н.р. -  108

2013-2014 н.р. – 103

2014-2015 н.р. – 107

2015-2016 н.р. – 129

2016-2017 н.р.91

 2017-2018 н.р.  - 95

2018-2019 н.р. - 114

 в ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад:

2012-2013 н.р. – 13 призерів

2013-2014 н.р. – 16 призерів

2014-2015 н.р. – 15 призерів   ( з 30 по місту)

2015-2016 н.р. – 18 призерів ( з 32 по місту)

2016-2017 н.р. – 18 призерів ( з 39 по місту)

2017-2018 н.р. – 18 призерів ( з 36 по місту)

 

2018-2019 н.р.

 

 

114 призових місць   ( 23- І;  35- ІІ;  56- ІІІ)  розподілились  між  65

  учасниками наступним чином:

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

к-сть

%

5

7,7

3

4,7

14

21,5

16

24,6

14

21,5

13

20,0

65

З них завоювали наступну кількість призових місць:

1 місце  

2 місця

3 місця

4 місця

5 місць

6 місць

7 місць

41

13

4

4

-

2

1

65

 

Прослідковується   лідерство команди з математики, фізики, російської мови та літератури, біології, історії, польської мови та літератури, правознавства, астрономії, німецької мови, інформатики, інформаційних технологій, що свідчить про результативність   та сумлінність у підготовці учнів.

Оскільки олімпіади є все ж таки індивідуальними змаганнями учнів, то  в особистій першості     7 призових місць завоювала учениця 11-А класу Музичук  Марина  (математика, українська мова – І місця; фізика,  російська мова – ІІ місце; астрономія,економіка, екологія – ІІІ місця).

6 призових місць    у:

-        Пилипенко Ульяни, учениці 11-А класу  (російська мова та література, польська мова, астрономія – І місце; математика, фізика, астрономія – ІІ місця).

-       Загоруйко Богдан, учня 11-А класу (фізика, інформатика, астрономія – ІІ місця; інформаційні технології, англійська мова,  математика – ІІІ місця).

4 призових місця    у:

-       Дем’янюка Богдана, учня 8-А класу (історія – І місце; німецька мова, хімія, біологія – ІІІ місця);

-       Петренко Вікторії, учениці 8-Б класу (німецька мова – ІІ місце, історія, трудове навчання, біологія – ІІІ місця);

-       Коваленко Анни, учениці 8-Б класу (трудове навчання, німецька мова – ІІ місця, історія, біологія – ІІІ місця);

-       Хомюк Марії, учениці 8-А класу (польська мова– І місце, англійська мова, інформаційні технології – ІІ місця, географія – ІІІ місце);

-       Побідаша Владислава, учня 10-Б класу (інформатика, інформаційні технології – І місця, астрономія – ІІ місце, фізика – ІІІ місце);

-       Кузнєцова Олексія, учня 10-А класу (фізика, астрономія – ІІ місця, інформаційні технології, німецька мова – ІІІ місця);

3 призових місця    у:

-       Бондар Вікторії, учениці 11-А класу (правознавство – І місця, історія, математика– ІІІ місця);

-       Гайдучок Анжели, учениці 9-А класу (математика, англійська мова, українська мова – ІІІ місця);

-       Кухаря Владислава, учня 8-А класу (німецька мова, хімія – І місця, біологія – ІІ місце);

2 призових місця    у:

-       Арсенюка В’ячеслава, учня 11-А класу (інформаційні технології,  астрономія– ІІІ місця);

-       Павловської Катерини, учениці 11-А класу (екологія – І місце, фізика – ІІІ місце);

-       Бабур Валентини, учениці 11-А класу (фізика – І місце, астрономія – ІІ місце);

-       Чорномаз Софії, учениці 10-А класу (німецька мова – ІІ місце, англійська мова – ІІІ місце);

-       Поліщук Анастасії, учениці 10-А класу (німецька мова – І місце, англійська мова – ІІІ місце);

-       Лукашука Андрія, учня 10-Б класу (російська мова – І місце, біологія – ІІІ місце);

-       Суховія Ігоря, учня 10-А класу (історія, біологія – ІІІ місця);

-       Тоненчук Наталії, учениці 10-Б класу (фізика, астрономія – ІІІ місця);

-       Болгарської Анастасії, учениці 9-А класу (російська мова, польська мова – ІІ місця);

-       Хилінської Марини, учениці 8-Б класу (німецька мова – ІІ місце, інформаційні технології – ІІІ місце);

-       Радька Сергія, учня 8-А класу (польська мова, історія – І місця);

-       Болінського Богдана, учня 8-А класу (біологія – І місце, українська мова – ІІІ місце).

Крім того, по 1 призовому місцю завоювали: учні 6 класу: Новарчук Павло, Стратійчук Дмитро, Качківський Данило, Ковальчук Владислав, Кобилінський Олексій;  учні 7 класу:  Шевченко Богдан, Волинець Андрій, Бас Максим;учні 8 класу: Табашнюк Каріна,  Велічко Артем, Ясінська Каріна, Федорук  Діана, Машевський Денис, Оберняк Артур; учні 9 класу: Чернявський Назар, Коваль Анастасія, Бугрим Владислав, Поліщук Анна, Шняга Каріна, Потьомкіна Єлизавета, Ременюк Анастасія, Шевчук Володимир, Закревська Анастасія, Казмірчук Анна, Гаврилюк Ніка, Бабійчук Марина; учні 10 класу: Щербатюк Олександра, Костюк Ілля, Мананов Олексій, Кириндась Нікіта, Кужель Лілія, Козлюк Дмитро;  учні 11 класу: Щербатюк Андрій,  Вецький Данило, Гунчак Тетяна, Максимів Володимир, Пастушенко Інна, Комар Тетяна.

Учні школи щорічно беруть участь в  конкурсах:

-      Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

ІІ етап

2012-2013 н.р. – 3

2013-2014 н.р. – 9

2014-2015 н.р. – 14

2015-2016 н.р. – 15

2016-2017 н.р. 10

2017-2018 н.р. - 9

2018-2019 н.р. - 10

 В навчальному закладі є обдаровані діти, які щороку займають призові місця у  конкурсах, МАН:

2017-2018 н.р.

Обласний етап

      VII обласний конкурс декламаторського мистецтва в номінації «польська поезія», присвяченого творчості польської письменниці Марії Конопницької 
ІІІ  Закревська Анастасія Олегівна                   Чайковська Наталя Борисівна
ІІ Болгарська Анастасія Олександрівна            Чайковська Наталя Борисівна
ІІІ  Бабур Валентина Миколаївна                         Чайковська Наталія Борисівна
ІІІ  Комар Тетяна Сергіївна                                Чайковська Наталія Борисівна
МАН 
секція фольклористики ІІІ Лукасевич Євгенія Олександрівна Юр-Кирилюк Раїса Петрівна

секція історичного краєзнавства ІІІ Щербатюк Андрій Ігорович    Юр-Кирилюк Раїса Петрівна

секція комп'ютерних наук ІІІ Мананов Олексій Олександрович     Гижа Оксана Вікторівна
секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми ІІІ Кузнєцов Олексій Олексійович Гижа Оксана Вікторівна
секція прикладна математика ІІ Лахман Ксенія Вікторівна Федорчук Любов Василівна
секція прикладна математика ІІІ Музичук Марина Анатоліївна Мадей Інна Володимирівна
секція експериментальна фізика ІІІ Пилипенко Ульяна Костянтинівна Мадей Інна Володимирівна
секція астрономія та астрофізика ІІІ Комар Тетяна Сергіївна Мадей Інна Володимирівна
секція аерофізика та космічні дослідження ІІІ Бабур Валентина Миколаївна Мадей Інна Володимирівна
секція валеологія  ІІІ Тодчук Богдан Віталійович Марченко Ніла Олександрівна
секція охорона довкілля та раціональне природокористування ІІІ Григоренко Марія Андріївна Деребчинська Ольга Олексіївна
секція історії України ІІІ Вецький Данило Богданович Макогон Світлана Станіславівна
Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»     
ІІІ Куклюк Вікторія Юріївна Федонюк Людмила Миколаївна
      Конкурс з інформаційних технологій          
ІІ   Арсенюк В’ячеслав Олександрович  Гижа Оксана Вікторівна
Костюк Ілля Андрійович            
Мананов Олексій Олександрович         
Загоруйко Богдан Геннадійович 
Кузнєцов Олексій Олексійович   
Побідаш Владислав Віталійович 
Конкурс з інформаційних технологій
(Офіс )  І Арсенюк В’ячеслав Олександрович   Гижа Оксана Вікторівна
Конкурс з інформаційних технологій
(Офіс) ІІІ Костюк Ілля Андрійович Стус Алла Анатоліївна
Конкурс з інформаційних технологій
(Веб-дизайн)              ІІ              Кузнєцов Олексій Олексійович          Гижа Оксана Вікторівна
Баскетбол 3х3            І                Камінний Юрій Борисович    Кучевський Дмитро вікторович
                                                    Петрик Володимир Олександрович    
                                                    Боровський Єгор Мар'янович             

Всеукраїнський етап

Всеукраїнська учнівська олімпіада з польської мови
 І Пилипенко Ульяна Костянтинівна  Чайковська Наталя Борисівна
Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій Italent 
 ІІІ Мананов Олексій Олександрович   Гижа Оксана Вікторівна
VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ         Казмірчук Анна Іванівна        Салтанова Алла Анатоліївна
Всеукраїнський конкурс читців польської поезії «Креси 2017» імені Адама Міцкевича                     
І           Комар Тетяна Сергіївна          Чайковська Наталя Борисівна
Всеукраїнська Конференція-Олімпіада з геометричної творчості ім. В.А. Ясінського             
ІІ Музичук Марина Анатоліївна           Мадей Інна Володимирівна
Всеукраїнська Конференція-Олімпіада з геометричної творчості ім. В.А. Ясінського             
ІІ                  Павловська Катерина Ігорівна              Мадей Інна Володимирівна
Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»       

 


Всі новини
  • Контакти

      Адреса:вул.Винниченка,29, м.Козятин
      Тел.: (04342)20964
      Email: kaz.school1@gmail.com
      Ми у facebook